Villa Tadilatı
27
Eyl

Villa Tadilatı

Villa Tadilatı

Villa tadilatı özellikle eskiyen, kötü bir görünüme sahip olan, konforunuzu düşüren villalarınız için yapılır. Tadilat yenileme çalışması anlamına gelir. Zaman içinde haliyle evleriniz eskir ama bazı tadilatlar yapılırsa yenisinden farkı olmayan yerler elde edilir. Bunun için bir müddet zamana ve maddiyata ihtiyaç duyulur. Tadilat yapılmayan villalar zaman için de daha da eskiyecektir. Bu durum evinizin maddi değerinin daha da düşmesine neden olur. Üstelik sağlıksız alanlarda yaşama zorunluluğunu doğurur.

Villa tadilatları hem iç hem de dış bölümlerden oluşmaktadır. İç bölümlerde yapılacak olanlar villanızın daha kullanışlı ve ihtişamlı olmasını sağlar. Dış cephe, bahçe, otopark, havuz ve bahçe duvarlarında yapılacak olan tadilatlar ise gösterişli bir yapı elde edilmesini sağlayacaktır.

Villa Tadilatı Nasıl Yapılır?

Villa tadilatı için öncelikle kısmı ya da komple anahtar teslimi tadilat konularından hangisine ihtiyaç duyulduğuna bakılmalıdır. Buna siz karar veremiyorsanız tadilat firmalarından yardım ve öneri de alabilirsiniz. Güzel bir görüntü elde etmek için dış cephenin yenilenmesi, izolasyon çalışmalarının yapılması, istenilen renge boyanması gerekir. Açık renkleri tercih etmeniz villayı aşırı güneş ışından dolayı renk değiştirmesi konusuna avantaj sağlayacaktır. Bahçede yapılacak peyzaj çalışmalarıyla daha güzel görüntüler elde edeceksiniz.

İç bölümlerde kırma, dökme, duvar örme, alçıpan duvar çalışmaları, zemin yenileme, duvar saten ve düzleme işleri yapılabilir. Mutfak ve banyo değişimleri de söz konusudur. Atıl kalan alanların değerlendirilmesi daha konforlu yaşam alanlarını size sunar.

Villa Tadilatı
Villa Tadilatı

Villa Tadilatı Yapan Firmalar

Villa tadilatı konusunda size yardımcı olacak olan birçok tadilat ve dekorasyon firması bulunur. İşi zamanında teslim etme, kaliteli malzeme kullanma, iyi işçilik sunma konularını önemseyerek firma seçiminde bulunabilirsiniz. Deneyimli kadrolarla çalışan firmalar en güzel tasarımları size sunar. Tavsiye ya da referans incelemeleri sonrasında en iyi çalışmaları sunan firmalar bunları ispatlı ve delilli olarak size gösterecektir.

Bizler Decomes Mimarlık olarak villa tadilatında uzman ve deneyimli bir ekibe sahibiz. Sadece ustalık sınıfında kalan firmalar arasında bulunmuyoruz. Mimar, iç mimar ve mühendislerle sürdürmüş olduğumuz çalışmalarla sizlere en iyi hizmeti verebiliriz. 3D görsel çalışmaları ve mimari çizimlerle villanızı baştan yaratabiliriz.