Villa Tadilatı ile Yenilenen Villalar
09
Kas

Villa Tadilatı ile Yenilenen Villalar

Villa Tadilatı ile Yenilenen Villalar

Villa tadilatı ile sizler de evinizin daha gösterişli ve kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz. Yıllar öncesinde yapılan villalar demode bir görüntüye sahip olmaktadır. Halbuki günümüzde mimarisi oldukça güzel ve iç alanları da kullanışlı villa tasarımları dikkatimizi çekmektedir. Yeni bir villa almak ya da yaptırmak oldukça pahalıdır. Onun yerine kendi villanızı tadil ettirerek günümüz modasına uyarlayabilirsiniz.

Bahçe duvarları, bahçesi, yeşil alanları, otoparkı ve eğer varsa havuzu ile bütünleşecek olan villanızın yeni bir görünüme kavuşması için bir miktar bütçe ve tadilat için belirli bir süre ayırmanız gerekir. Tam kapsamlı yapılacak olan tadilatlarda evin boş olması işlerin çabuk ve daha kolay bitmesini sağlar. Eğer içinde yaşam sürdüğünüz bir villaya sahipseniz eşyalarınızı belirli depo alanlarında bekletmeniz onların tozlanma ve yıpranma riskini ortadan kaldıracaktır.

Villa Tadilatı ile Yenilenen VillalarVilla Tadilatı Yenileme Çalışmaları

Villalar büyük, gösterişli ve kapsamlı konutlardır. Küçük villaların haricinde çok sayıda odadan ve banyodan oluşan çok katlı villalar da bulunur. Bu iki farklı tarzda olan konutlarda yapılacak yenileme çalışmaları için bazı malzemelere ve belirli bir süreye ihtiyaç duyulur. Küçük olan villalar için az bir süre yeterli olabilir ama büyük olanlarda yapılacak tadilatlar uzun süre zarfını kapsamaktadır.

O yüzden villanızın ihtiyaç duyduğu tadilatları belirlemeniz hem süre hem de maddiyat açısından önemlidir. Yenileme çalışmaları içinde villanın iç bölümlerinde yapılacak olan tüm değişiklikler haricinde dış bölümler için de çalışma yapılması gerekebilir. Villa tadilatı yapan firmalardan yardım alabilir ve istediğiniz yenileme çalışmalarının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Villa Tadilatı Hizmetleri

Yapılacak olan tadilatlarda evinizin tesisatından tutun da çatısının yenilenmesi, dış cephe çalışmalarının yapılması, yer, duvar, tavan işçilikleri söz konusudur. Kırılıp dökülme işlerinin ardından tüm molozlar kaldırılacak ve yeni çalışmalar için yapım işleri başlayacaktır. Villa tadilatı öncesinde yeniden yapılacak olan alanlar için projelendirme ve çizim aşamaları da büyük önem taşır.

İstediğiniz tarzdaki tasarımlara ulaşmanız için ölçülendirilerek çalışmalar yapılmalıdır. Böylece uygulama aşamasında tersliklerle karşılaşmazsınız. Decomes Mimarlık olarak villa tadilatları konusunda mimar, iç mimar ve mühendis gibi ehil kişilerle çalışmaktayız. En güzel tasarımların ortaya çıkmasında deneyimli kadromuzdan yardım alabilirsiniz.