Tadilat ve Dekorasyon Hizmetlerinde İzmir Mimarlık Ofisi
14
Kas

Tadilat ve Dekorasyon Hizmetlerinde İzmir Mimarlık Ofisi

Tadilat ve Dekorasyon Hizmetlerinde İzmir Mimarlık Ofisi

İzmir mimarlık ev, iş yeri, ofis, konut gibi alanlarda tadilat ve dekorasyon hizmetleri sunmaktadır. Alan sahibinin istediği bir şekilde tadilat yapmak, ortamı göz alıcı güzellikte dekor etmek mimarlık ofislerinin öncelikleri arasında yer alır. Yapılan işlemlerde aynı zamanda alan sahibinin bütçe sınırına göre hareket edilir.

Tadilat ve dekorasyonlar bölüm bölüm ya da komple anahtar teslim olarak yapılabilir. Mimarlık ofisinde hizmet veren tüm çalışanlar sürecin başarılı bir şekilde sona ermesi adına bir bütün halinde projeyi yönetmektedirler. Mimar, iç mimar, danışman, mühendis, tasarımcı gibi çok sayıda çalışan bulunmaktadır. Sizler de tüm tadilat ve dekorasyon hizmetleriniz için mimarlık ofisinden destek alabilirsiniz.

İzmir Mimarlık Ofisi ile Anahtar Teslim Tadilat Hizmeti

İzmir mimarlık tarafından günümüzde sıklıkla sunulan hizmetler arasında anahtar teslim tadilatlar yer almaktadır. Son yıllarda daha popüler hal alan anahtar teslim uygulamalar müşteri ve mimarlar için faydalı yönler sunar. Bu tadilat işleminde alanın tüm bölümleri için hizmet verilir. Çatı bölümden varsa bodruma kadar ihtiyaç duyulan tadilat kaliteli bir şekilde yapılır.

Anahtar teslim tadilat hizmetinde tesisat bölümlerinde hasar varsa değiştirilir. Mutfak, banyo dolapları yeniden tasarlanır. Tasarım bölümünde yer alan tüm işlemler iç mimar tarafından yapılır. Yer döşemesi, duvar boyası, kapı, pencere, duşa kabin, klozet gibi evin tüm alanları değiştirilir. Alan sahibinin bütçesine uygun malzemeler kullanılır.

Tadilat ve Dekorasyon Hizmetlerinde İzmir Mimarlık Ofisi
Tadilat ve Dekorasyon Hizmetlerinde İzmir Mimarlık Ofisi

İzmir Mimarlık Ofisi Göz Alıcı Dekorasyon Tasarımları

İç cephe dekorasyonları profesyonel ekipler tarafından zamandan ve enerjiden tasarruflu bir şekilde işlem yapılır. Göz alıcı güzellikte tasarımlar üretilerek müşterinin beklentileri karşılanır. Yapılan dekorasyon işlemleri ile yeniliğe açık alanlar elde edilmektedir. Özel projeler için uygulanan dekorasyon işlemlerinde villa, köşk gibi geniş alanlar bulunur.

İzmir mimarlık ofisleri tarafından en güzel dekorasyonlar için hizmet alabilirsiniz. Klasik ev dekorasyonu, modern ev dekorasyonu, minimalist ev dekorasyonu, bohem ev dekorasyonu, rustik ev dekorasyonu gibi geniş seçeneklerde sunulmaktadır. Müşterinin eklemek istediği noktalar proje üzerine eklenerek gerçeğe yansıtılır. Decomes Mimarlık tarafından sizlere en kaliteli hizmet sunulur. Göz alıcı dekorasyonlara sahip olmak için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.