Mordoğan Villa Dekorasyonu
01
Şub

Mordoğan Villa Dekorasyonu

Mordoğan Villa Dekorasyonu

Mordoğan villa dekorasyonu hizmetleri yeni ve modern görünümde olan villaların ortaya çıkması için oldukça gereklidir. Deniz kenarında bulunan Mordoğan ilçemizde birçok villa bulunmaktadır. Bahçeli ve havuzlu olan bu müstakil konutlar farklı etkenlerden dolayı yıpranmaktadır. Bu etkenlerin ilki hava şartlarıdır. Yağmur, rüzgar ve fırtına villanızın dış bölümlerini olumsuz etkiler. İkinci etken ise villanın yapım yılıdır. Eğer villa uzun yıllar önce inşa edildiyse kullanım süresine göre eskimeler söz konusu olacaktır.

Villa dekorasyonu ve tadilatları ile tüm bu olumsuz etkenlere çözüm bulabileceksiniz. Dekorasyonlar villanın yeni bir görünüme kavuşmasını sağlar. Aynı zamanda günümüze uygun olan tasarımları da size sunar. Hem dış hem de iç alanlarda birbirinden farklı dekorasyon işleri yaptırmak için iyi bir firma ile anlaşma yapmanız gerekir.

Mordoğan Villa Dekorasyonu
Mordoğan Villa Dekorasyonu

Villa Dekorasyonu İçin Gerekli Malzemeler

Villa dekorasyon malzemeleri oldukça fazladır. Eski görünümünden evinizi kurtarmak için birçok inşaat malzemesine ihtiyaç duyulur. Mordoğan villa dekorasyonu için firmalar şu malzemelere ihtiyaç duyar:

  • Zemin Kaplama Malzemeleri: Fayans, parke, laminat, yapıştırıcı, döşeme levhası, süpürgelik, dolgu malzemeleri
  • İnşaat Malzemeleri: Çiviler, vidalar, tuğla, çimento, alçıpan, profil, izolasyon malzemeleri, yalıtım ürünleri
  • Elektrik Tesisat Malzemeleri: Elektrik kabloları, prizler, sigortalar, kablo bağlayıcı, elektrik bandı, spot ışıklar, kutulama için malzemeler
  • Su Tesisat Malzemeleri: Su boruları, tesisat bağlantı elemanları, pimaş borular, kanalizasyon malzemeleri, dirsekler, tesisat bağlantı elemanları, lavabolar, musluklar
  • Boya Malzemeleri: İç ve dış cephe boyaları, fırça, rulo, zımpara kağıdı

Mordoğan Villa Dekorasyonu Yapan Firmalar

İzmir ilimizde tadilat ve dekorasyonla ilgilenen birçok firma bulunur. Bu firmalar öncelikle evinizdeki eksiklikleri belirlemek için keşif yapar. Ardından malzeme listesi ortaya çıkar. Yıkım, döküm işlerinden sonra en keyiflisi olan dekorasyon işine geçilir. Villanın yeni ve modern dekorasyon ürünleriyle süslenmesi sizin zevkinizi de yansıtacaktır. Mordoğan villa dekorasyonu işinde iyi olan firmalarla çalışmak hayalinize uygun çalışmanın ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Decomes Mimarlık olarak İzmir ve tüm ilçelerinde çalışmalar yapmaktayız. Ev, iş yeri, villa dekorasyonlarında uzman olan ekibimiz başarılı işleriyle bilinir. Teknik elemanlarımızla sizin villanızın da en güzel görüntüde olmasını sağlayabiliriz.