09
Kas

Mimarlık Projelerinde İzmir Mimar Farkı

Mimarlık Projelerinde İzmir Mimar Farkı

İzmir mimar yenileme, anahtar teslim tadilat, iç mimari, inşaat, tasarım ve dekorasyon uygulamaları üzerine hizmet vermektedir. Müşterinin istediği üzerinde en uygun yöntem ve teknikler ile projeler yapılır. Sizler için en profesyonel ve kaliteli sunulan mimarlık hizmeti, sahip olduğunuz yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için vardır. Beton, ahşap, taş, çelik, yığma gibi çok sayıda sistem üzerinde proje yapılabilmektedir.

Sizler de İzmir’de bir yaşam ya da çalışma alanına sahipseniz modern çağa uyumlu ve konforlu yerlere sahip olabilirsiniz. Tüm mimarlık desteklerinden her daim yararlanabilirsiniz. Tadilat ve dekorasyon yaptırabilir, mimar tarafından uygulama ve projelendirmesi için de hizmet alabilirsiniz.

Mimarlık Projelerinde İzmir Mimar ile Anahtar Teslim Tadilatlar

İzmir mimar, müşterilerin fikir aldıktan sonra onaylamaları durumunda anahtar teslim tadilat için hizmet vermektedir. Bu projede yaşam alanı ya da çalışma alanlarında müşteri hiçbir şeye karışmadan süreç tamamlanır. Mimara güvenen müşteriler iç dekorasyondan ve tadilat gerektiren tüm işlemleri mimara bırakır. Üç aşama şeklinde  devam eden anahtar teslim tadilatlar günümüzde en sık tercih edilen projelerden biridir.

Mimar ilk olarak müşterinin isteklerini ve beklentilerini dinler. Müşteriye fikirler sunarak anlaşma sağlar. Müşterinin bütçe aralığına uygun öneriler yapılır. Değiştirilecek olan yaşam alanında inceleme ve analizler yapılır. Ölçümler ve çizimler ile proje ortaya çıkarılır. Daha sonra en ufak detaya kadar bütün tadilat ve dekorasyon işlemleri yapılır. Müşterinin memnuniyeti tüm süreç boyunca her zaman ön plandadır.

İzmir Mimar ile Özel Projeler

Özel proje tasarımı, binaların benzersiz mekanlara dönüştürülmesi için  yer alan bir süreçtir. Müşteriye özel olarak ilerleyen projelerde tasarım süreci büyük önem taşır. İzmir mimar farkı ile hayal ettiğiniz projeyi hayata geçirebilmek için hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Yeniklere açık projeler ile uygun bütçeye muhteşem mekanlar tasarlanır.

Özel proje tasarımlarında estetik, işlevsellik, müşteri hayali, sürdürülebilirlik her zaman ön planda yer alır. Hedeflenen projeyi başarılı bir şekilde sizlere sunabilmek adına hizmet vermektedir. Yapı için gerekli olan malzeme mimar tarafından binaya uyumlu bir şekilde seçilir. Decomes Mimarlık tüm isteklerinizi önemser. Modern ve kullanışlı yaşam alanına kısa sürede kavuşmanızı hedefler. Değişim için yapılan tüm süreçte sizlerin yanındayız.