Komple Villa Tadilatı
27
Eyl

Komple Villa Tadilatı

Komple Villa Tadilatı

Villa tadilatı iç ve dış alanlardan oluşur. İhtiyaca yönelik olarak bazıları sadece villasının içini yenilemek ister. Bazıları ise dış cephe ve peyzaj çalışmaları talep eder. Eğer hem iç hem de dış alanlar eskidi ve kötü görüntüler ortaya çıktıysa o zaman komple tadilatlara yönelmeniz gerekir. Anahtar teslimi denilen tadilat sonrasında yeni, modern, gösterişli ve kullanışlı olan villalara sahip olacaksınız.

Bunun için de villanın boş olması işlerin çabuk bitmesi ve karmaşanın engellenmesi için önemlidir. Boş olan yerlerde yapılacak olan çalışmalar hem kısa sürede biter hem de en verimli sonuçlar alınır. Böyle bir imkan yoksa eşyalarınızı belli bir bölümde depolayabilir ve iş bittikçe yerleşimlerini yapabilirsiniz.

Komple Villa Tadilatı
Komple Villa Tadilatı

Komple Villa Tadilatı Neleri Kapsar?

Villanızda yenilenmesi gereken birçok yer varsa komple villa tadilatı hizmeti almanız yerinde bir karar olacaktır. Çünkü yenilenen yerler eski olanların yanında vasat ve kötü bir görüntüye sebep olabilir. Mesela odalarda değişiklik ve tadilat yaptırdığınız halde mutfağınızı ya da banyonuzu yenilemezseniz yaptırmış olduğunuz tadilatlar kendini belli etmeyecektir. Bir bütün olarak yenileme çalışmaları daha kullanışlı ve hoş iç alanların elde edilmesini sağlar.

Dış cephede yapılacak olan tadilat ve mantolama ile ısı ve ses yalıtımından da faydalanacaksınız. Böylelikle yazık sıcağından kışın soğuğundan olumsuz yönde etkilenmezsiniz. Bahçenin düzenlenmesi, çiçeklendirilmesi, ağaçlandırılması ve çimlendirilmesiyle oldukça güzel görseller de elde edersiniz.

 

Komple Villa Tadilatı Yapan Firmalar

Villa tadilatı yapan birçok firma bulunduğu halde kişiler işini düzgün yapan, kaliteli malzeme kullanan ve zamanında teslim şartına uyan firmaları tercih etmektedir. Hatta karar verdiğiniz firma ile aranızda sözleşme yapmalısınız. Talep ettiğiniz hizmetlere sözleşmede yer vermelisiniz. Size sunulan fiyatı da belirterek karşılıklı imzalamalısınız. Böylelikle yerine getirilmeyen hizmetler söz konusu olursa hak talep edebilirsiniz.

Decomes Mimarlık olarak İzmir içinde ve çevresinde birçok villa tadilatı yaptık. Komple villa tadilatlarında A’dan Z’ye tüm işlerin yapıldığını göreceksiniz. Öncelikle yapılacak olan işleri listeler sonrasında mimari çizimlerle size sunabiliriz. Bünyemizde çalışan deneyimli elemanlarımızdan en iyi hizmeti alacağınızdan da emin olabilirsiniz.