Komple İzmir Ev Tadilatı
27
Eyl

Komple İzmir Ev Tadilatı

Komple İzmir Ev Tadilatı

İzmir ev tadilatı konusunda güvenebileceğiniz nadir firmalar ile çalışarak her zaman evinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Emin ellerde, alanında uzman mimarlar tarafından ele alınan çalışmalar, ev tadilatlarının hem kısa sürede hem son derece profesyonel bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Eskiyen evler ve villalar, bazı bölümleri değişmesi gereken evler ya da komple değişim istenen evler için tadilat önem arz eder. Tadilat demek baştan sonra değişmesi gereken alanların değişmesi, yenilenmesi ve dekor edilmesi demektir.

Dekorasyon aşamasına gelene dek öncelikle çizimler yapılır. Planlamalara yer verilir ve ardından müşteriler ile çizim ya da üç boyutlu animasyonlar paylaşılır. Böylece dekor aşamasına geçilerek evin estetik kısmına dikkat edilir. Temelde yatan kıstas ise değişimde her zaman sağlamlığı ön plana çıkarmaktır.

Komple İzmir Ev Tadilatı
Komple İzmir Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı Sıralaması Nedir?

Komple şekilde ele alınan İzmir ev tadilatı müşterilerin beklentileri ve bütçesi doğrultusunda yapılır. Öncelikle ihtiyaçlar belirlenir. Bir bütçe hesabı hazırlanır. Ev sahiplerinin belirlediği bütçeler doğrultusunda adım atılır. Evini tadilat ettirmek isteyen müşterilerin beklentileri de dikkate alınarak öncelikle yıkım, döküm ve demonte işlemleri yapılır.

Ardından sıhhi tesisat işlerine bakılır. Elektrik tesisatı işlerine bakılır. HVAC tesisatı yapıldıktan sonra duvarlara geçilir. Duvarlarda bozuk olan alanlar düzeltilir, boyanır ve kaplanır. Ardından fayans ve seramik işlerine geçiş yapılır. Sökük olan ya da ıslak hacimli olan alanların da zemin kaplamaları yapılır. Son olarak yer döşeme işlemlerine geçilir.

 

Komple Ev Tadilatında Dikkat Edilenler

Komple şekilde yapılacak olan İzmir ev tadilatı kaliteli malzemelerle, ek olarak işçilikle ve uzmanlıkla ele alınan bir eylemdir. Mimarlar ve iç mimarların ortak çalışması sonucunda onarım ve bakım çalışmalarına tadilat adı verilir. Tadilat tek yönlü ve basit bir işlem değildir. Bir evin duvarlarının boyanmasından tüm iç mekân tasarımlarına varana dek yapılan tüm değişiklikleri içerir.

Yapılacak olan restorasyon çalışmaları planlı bir şekilde ilerler ve tamamen profesyonel düzeyde ele alınır. Doğru sonuçların alınması adına kullanılan tüm malzemelerin kalitesine dikkat edilir. Mimarlar tarafından incelemeler yapılır. Tüm bu kalite düzeyini yansıtan firmamız Decomes Mimarlık ile görüşme sağlayarak muhteşem işlere şahitlik edebilirsiniz.