Kısmi Villa Tadilatı ile Mükemmel Mutfaklar
09
Kas

Kısmi Villa Tadilatı ile Mükemmel Mutfaklar

Kısmi Villa Tadilatı ile Mükemmel Mutfaklar

Villa tadilatı kısmi ya da komple olarak yapılmaktadır. Kısmi tadilatlar villaların sadece bir kısmını içerir. Özellikle fazla eskiyen, yıpranan ve sağlıksız ortamları size sunan alanlarda yapılacak olan tadilatlar kısmi olarak adlandırılır. Komple tadilatlar ise anahtar teslimi olarak bilinir. İç alanlar, dış cephe, bahçe, havuz, otopark gibi alanların yenilenmesi için komple tadilat hizmeti alınmalıdır.

Evinizin en çok eskiyen bölümünün mutfak olduğunu söyleyebiliriz. Mutfakta geçirilen zaman oldukça fazladır. Ayrıca fırın, ocak, bulaşık makinesi ya da yemek pişirme cihazları mutfağınızda nem ve rutubetlenmeye yol açabilir. Demode kalmış olan mutfak dolapları, eskimiş tezgah, kötü görünen yer döşemeleri değiştirilerek yepyeni mutfaklara sahip olacaksınız. Hem göze hitap eden hem de size konforlu bir yaşam alanı sunacak olan yeni mutfağınız mükemmel görüntüsüyle herkesi büyüler.

Kısmi Villa Tadilatı ile Mükemmel MutfaklarKısmi Villa Tadilatında Mutfak Yenileme İşleri

Mutfakların yenilenmesi için birçok kırım, döküm çalışmalarının yapılması gerekir. O yüzden de mutfakta bulunan tüm kullanım eşyalarınızı ve beyaz eşyaları farklı yere taşımak gerekecektir. Alanın hazırlanması işlerin hızlı bitmesi açısından önemlidir. Mutfağınıza uygun olarak yapılacak proje çalışmaları ile kullanışlı mutfak dolaplarına sahip olabilirsiniz. İstediğiniz renk ve tonları yer döşemelerinde, dolaplarda ve duvarda kullanabilirsiniz.

Villa tadilatı işlerini yapan firmalar mutfağınız için önce proje ve ölçeklendirme çalışmaları yapar. Bu çalışma size sunulur. Zevkinize uygun olan değişiklikleri imalat öncesinde firmaya iletebilirsiniz. Beyaz eşyaların, dolapların, evye ve mutfak tezgahının yerinin belirlenmesinde projelendirme oldukça önemlidir.

Villa Tadilatı İçinde Mutfakların Yenilenmesi

Villaların iç alanlarında ıslak zemin yenileme çalışmaları sıklıkla yapılmaktadır. Mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlar ıslak zemin olarak adlandırılır. Yerde kullanılan taşların değiştirilmesi, vitrifiyelerin yenilenmesi, modern mutfak dolapları ile daha fonksiyonel alanların ortaya çıkması villa tadilatı içinde sıklıkla yapılan çalışmalar içinde bulunur.

Sizler de mutfağınızın yeni bir görünüme kavuşmasını sağlamak için harekete geçebilirsiniz. Kısmi yapılacak tadilat işlerinde mutfağınıza öncelik verebilirsiniz. Böylece güzel ve gösterişli olan alanlarda yaşamanız mutlu olmanızı sağlar. Decomes Mimarlık olarak mutfağınızda yapılacak olan tüm tadilatlar için firmamızı arayabilirsiniz.