Kısmi ve Anahtar Teslimi Villa Tadilatı
14
Kas

Kısmi ve Anahtar Teslimi Villa Tadilatı

Kısmi ve Anahtar Teslimi Villa Tadilatı

Villa tadilatı kısmi ya da anahtar teslimi olarak yapılmaktadır. Hangi türde bir hizmet almanızın gerektiği konusuna karar verirken villanızın ihtiyaçlarını belirlemelisiniz. Eğer bazı bölümlerin daha çok yıprandığını ve yenilenmesi gerektiğini düşünüyorsanız kısmi tadilatlar size uygun olacaktır. Ama yepyeni bir görüntüyü villanızda yansıtmak isterseniz o zaman anahtar teslimi hizmetlerden faydalanmanız gerekir.

Verilecek olan karar maddi durumunuzla da yakından ilgili olacaktır. Kısıtlı ve az bütçeye sahip olanlar en çok eskiyen yerleri tadil ettirme kararı alabilir. Her yıl belli bir bölüm için tadilat hizmeti almanız da söz konusudur. İç kısımları bu sene dış cephe ve bahçe kısımlarını gelecek sene tadil ettirmek de bazılarının tercihidir.

 

Kısmi Villa Tadilatı İçinde Neler Var?

Kısmi yapılacak olan villa tadilatı içinde birçok hizmetten bahsetmek mümkündür. Evinizin en çok eskiyen bölümleri mutfak ve banyolardır. Buralarda yapılacak olan yenileme çalışmalarıyla güzel görüntülerin ortaya çıkması sağlanabilir. Odalarda yapılacak boya badana işleri ve tavan aydınlatmalar modern bir görünümün oluşmasına olanak tanır.

Ayrıca kapılarınızın değişmesi de söz konusudur. Eskiyen ya da demode kalan kapılar günümüz modasına uyarlanabilir. Değişim haricinde boyanarak farklı bir renge de dönüştürülebilir. Kısmi tadilatlarda sorun yaşanan yerlere öncelik verilmelidir. Böylece sağlıksız ortamlara engel olmuş ve daha konforlu alanlarda yaşam sürmüş olursunuz. Bu durum mutlu olmanızı ve enerjinizin artmasını da sağlayacaktır.

Kısmi ve Anahtar Teslimi Villa Tadilatı
Kısmi ve Anahtar Teslimi Villa Tadilatı

Anahtar Teslimi Villa Tadilatı İçinde Ne Var?

Anahtar teslimi villa tadilatı denilince A’dan Z’ye tüm yeniliklerin yapılması düşünülmelidir. Evin tavanından zeminine kadar, duvarlarından dolaplarına kadar her şeyin değişmesi, onarılması söz konusudur. Anahtar teslimi olan villa tadilatları sadece bunlarla da sınırlı kalmayacaktır. Dış cephenin yenilenmesiyle güzel bir görünüm ortaya çıkacaktır. Bahçede yapılacak olan peyzaj çalışmalarıyla da villanızı çevreleyen yeşil alanların daha güzel olmasını sağlayacaksınız.

Kısmi ya da komple olan tadilat hizmetlerinde Decomes Mimarlık olarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Tercih ettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz tadilatlar için size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Projelendirme, ölçeklendirme ve çizim çalışmalarımız sonrasında yapacağımız tadilatlar sizin istediğiniz türde olacaktır.