Karataş Dekorasyon
25
Mar

Karataş Dekorasyon

Karataş Dekorasyon

Karataş dekorasyon firmaları yeni ve eski binalar için birbirinden farklı hizmetler vermektedir. Bunlar arasında tadilat ve yenileme çalışmaları ilk sıralarda bulunur. Dekorasyon firması çalışanları değişik işlerde uzmanlık seviyesinde bulunan kişilerden oluşur. Böylece işler hem planlı hem de hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Mekanlarda yapılacak olan dekorasyonlar öncelikle projelendirilir. Proje çalışmalarında mimar ve iç mimar desteğine ihtiyaç duyulur.

Proje dahilinde yapılan dekorasyonlarda herhangi bir aksilikle karşılaşılmaz. Mesela mutfak dolaplarının projelendirilmesi, banyo değişimleri için hazırlanan projelerde kullanılacak malzemeler tam ölçüsünde tedarik edilir. Böylece fazla malzeme ya da boşa harcanan dekorasyon ürünleri gibi olumsuzluklarla karşılaşılmaz. Eğer amatör dekorasyon firmaları yerine profesyonel olan firmalarla çalışırsanız en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Karataş Dekorasyon
Karataş Dekorasyon

Dekorasyon Nedir?

Dekorasyon yaşam sürmüş olduğunuz ev, ofis, iş yeri gibi alanların sizin zevkinize uygun hale getirilmesi için yeniden dizayn edilmesi demektir. Herkesin zevki farklıdır. Kimisi sade yaşam alanlarından hoşlanırken kimisi de gösterişli olmasını ister. Kişilerin beklentilerini anlamak, onların taleplerine uygun olarak çalışmak dekorasyon ustalarının işleri arasındadır. Ortama uygun çalışmaların ortaya çıkarılması için Karataş dekorasyon firması yardımı alabilirsiniz. Eşya ve mobilyalara uygun olan yeni tasarımlarla yaşam alanlarınızı renklendirebilirsiniz. Göze hitap eden yerler oluştururken konforlu ve fonksiyonel alanlara da sahip olacaksınız.

Dekorasyon Firmaları Hangi İşleri Yapar?

Dekorasyon firmalarının birçok işte uzman olduklarını söylemiştik. Bu işle görevli olan dekorasyon ustaları binaların hem iç hem de dış alanlarında hizmet vermektedir. Karataş dekorasyon firma çalışanları neler yapar inceleyelim…

  • İç ve dış duvarlarda alçı, saten, düzleme, boya, badana
  • Tavanlarda kartonpiyer, stropiyer, kutulama çalışmaları
  • Kapı ve pencere montajı
  • Üretilen mutfak dolaplarının sabitlenmesi
  • Ortama uygun aydınlatma çalışmaları
  • Estetik ortamların ortaya çıkması için kullanılacak renklerin belirlenmesi
  • Alanın en verimli şekilde kullanılması için profesyonel bir hizmet
  • Müşterilerin beklentilerini karşılamak, onların zevkine ve tasarımlarına göre hareket etmek yaptıkları işler arasında bulunur.

Decomes Mimarlık İzmir ilimizin her ilçesinde farklı dekorasyon çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. Sizler yaşam alanlarınızın modern, sade, gösterişli, rüstik ya da klasik bir görüntünde mi olmasını istersiniz? Hayalinizin gerçeğe dönüşmesi için hemen iletişime geçebilirsiniz.