09
Kas

İzmir Mimarlık Ofisi İçinde Kimler Çalışır?

İzmir Mimarlık Ofisi İçinde Kimler Çalışır?

İzmir mimarlık ofisi içinde çalışanlar projenin bir bütün halinde hayata geçirilebilmesi adına hizmet sunmaktadır. Bir proje uygulanacağı zaman yalnızca mimar yeterli olmaz. Mimarın yanında ofis içinde iç mimar, tekniker, makine mühendisi, elektrik mühendisi, peyzaj mimarı, tasarım ekipleri de yer almaktadır. Farklı meslek grubuna ait olan bu kişiler proje yönetiminde fikir ve öneriler ile bir arada bulunarak projeyi yönetmektedir.

Herhangi bir mekana proje uygulanacağı zaman ilk olarak ölçüm ve hesaplamalar yapılır. Müşteri ile her zaman iletişim halinde kalınır. Proje danışmanları müşterinin isteklerini mimarlara ileterek isteklerin gerçekleşmesi için en önemli role sahiplerdir. Mimarlık ofislerinde çok sayıda büyük küçük her proje yer almaktadır.

İzmir Mimarlık Ofisi ile Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor

İzmir mimarlık ofisi, ev, ofis, büro, iş yeri gibi hem çalışma hem de yaşam alanları için hizmet sunmaktadır. Günümüzde son zamanlarda sık sık ön planda olan mimarlık ofisleri bireylerin hayal kurdukları yaşam alanlarına en kısa sürede ve konfor içinde kavuşabilmelerine yardımcı olmaktadır. Çizimi yapılan projeler, plan ve inşaat ile ilgili tüm programlar mimarlık ofisi tarafından yürütülmektedir.

Ofiste yer alan tüm çalışanlar sayesinde projelerde aksaklık meydana gelmeden gerçeğe dönüştürülür. Mimarlık ofisleri bütün çevreye katkı sağlarlar. Açık alanlarda, kapalı alanlarda, iç ve dış mekana dekorları için çok sayıda plan ve projeleri bulunmaktadır.

İzmir Mimarlık Ofisi Proje Çalışma Planı

Bir proje çalışma planı altında ilerlediği takdirde hayata dönüştürülme aşaması daha kolay ve stressiz bir şekilde gerçekleşir. Projenin ilk olarak önerileri yapılarak planlanır. İzmir mimarlık ofisi bilgi toplama, şema tasarlama, tasarım geliştirme ve teknik çizimler ile projenin taslağını oluşturmaktadır. Planlarda her daim müşterinin istek ve ihtiyaçları ön plandadır.

Tüm aşamalar çalışan ekip tarafından planlı bir şekilde devam ettirilmektedir. Kadro birbiri ile düzen ve uyum içinde çalışır. İç ve dış tüm mekanların modern hayata uygun tasarımlarda olması günümüzde müşterilerin en sık istediği durumlardandır. Decomes Mimarlık sizler için modern ve özgün proje sunabilmek adına çalışır. Sizler de bir plan içinde ilerleyen projeden yararlanmak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.