09
Kas

İzmir Ev Tadilatları İçinde Tesisatların Değiştirilmesi Mümkün mü?

İzmir Ev Tadilatları İçinde Tesisatların Değiştirilmesi Mümkün mü?

İzmir ev tadilatı neleri kapsıyor hangi hizmetler veriliyor gibi sorular evinde tadilat yaptırmak isteyenlerin merakla araştırdığı konulardandır. Ev tadilatları içinde tesisatların değiştirilmesi mümkün mü sorusuna evet cevabı rahatlıkla verilebilir. Elektrik, su tesisatı ve doğalgaz tesisatı tadilatları profesyonel firma çalışanları tarafından itina ile yapılmaktadır.

Eskimeye yüz tutmuş tesisatları değiştirerek hem kendinizi güvence altına alabilir hem de faturaların daha ekonomik hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin evinizde arızalanmış tesisat boruları varsa değiştirerek size verdiği zararlardan kurtulabilirsiniz. Duvarların nemlenmesinin ve rutubetin önüne geçebilirsiniz.

Ev Tadilatında Tesisat Değişiklikleri Nasıl Yapılır?

İzmir ev tadilatı yapılırken firmalar müşterinin isteklerini göz önünde bulundurmaktadır. Örneğin banyo ve mutfaklarda değişecek elektrik ve su tesisatları için önceden kırım döküm gibi işlemler yapmaktadır. Dolapların sökülmesi ve fayansların kırılması gibi işlemler yapıldıktan sonra tesisat değiştirilmesi yapılmaktadır. Evin bütün yerindeki fayansların sökülmesi, parkelerin sökülmesi, kırılması gereken duvar gibi yerlerin kırılması bittikten sonra sıra tesisat işlerine gelmektedir.

Tesisatların değiştirilmesinden sonra sıra sıva ve estetik aşamaya gelmektedir. İşlem öncesinde sökülen parçalar yeniden yerine yerleştirilir. Boya işlemleri yapılmaktadır. Gerekli işlemler tesisatçılar tarafından yapıldıktan sonra anahtar teslimi yapılmaktadır. Genellikle birkaç gün süren bu işlemleri daha hızlı ve kaliteli hale getirmek isteyenler profesyonel firmaları tercih etmelidir. Böylelikle müşteriler hem kendilerini hem de komşularını uzun süre rahatsız etmemiş olurlar.

İzmir Ev Tadilatında Tesisat Değişiklikleri Yapan Decomes Mimarlık

İzmir ev tadilatı denilince akla sadece tesisat değişiklikleri gelmemelidir. İç mimar ve mühendisler ile çalışan firmalar tesisat değiştirilmesinin yanı sıra evin iç ve dış cephesinde boya, badana, alçı, sıva gibi hizmetler de sunmaktadır. Dolap yenileme, duvar kağıdı değiştirme gibi de işlemler yapılmaktadır

Decomes Mimarlık firmasını tercih ederek ihtiyacınız olan her türlü değişikliği evinizde yapabilirsiniz. Elektrik ve su tesisatı değişikliğine ihtiyacınız varsa doğru firmayı ve profesyonel çalışanları tercih etmelisiniz. Uzun yıllardır İzmir’de hizmet veren firma her bütçeye uygun fiyatlara hizmet sunmaktadır. Evinizde komple ya da kısmı değişiklik yapmak size kendinizi mutlu hissettirecektir.