İzmir Dekorasyon
28
Ağu

İzmir Dekorasyon

İzmir Dekorasyon

İzmir dekorasyon firmaları ev ya da iş yerlerinin güzelleştirilmesinde sizlere yardımcı olacaktır. Dekorasyon oldukça geniş kavramlı bir yenileme çalışmaları olsa da ortama uygun düşecek olan değişikliklerin yapılması gerekir. Evlerde eşyalara ve mobilyalara uygun olan dekorasyon önerileri ile yaşadığınız ortamları daha şık ve daha göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. İş yerlerinde ise yapılacak işe uygun düşen, çalışanların hayatını kolaylaştıran dekorasyonların yapılması gerekir. Karmaşadan uzak, sade ama göz dolduran tasarımlar için profesyonel kişilerden yardım almak gerekir.

Bireysel olarak yapmayı düşündüğünüz bazı dekorasyonlar olabilir. Evinizi hareketlendirmek, renklendirmek ve şu anki durumundan farklı bir hava yaratmak isteği içindeyseniz kendinizin yapacakları çoğu zaman sınırlı kalacaktır. Birkaç ufak değişiklikler yapabilirsiniz fakat kapsamlı olan değişimlerde dekorasyon firmalarından yardım almak gerekir.

İzmir Dekorasyon
İzmir Dekorasyon

İzmir Dekorasyon Firmaları Neler Yapar?

İzmir dekorasyon firmaları öncelikle değişim yapılacak olan ortamı inceleyerek sizin isteklerinize uygun düşecek olan çalışmaları size sunacaktır. Keşif yapılması önemli işlerden birisidir. Keşif yapılırken de yapılacak işlerin notunu almak gerekir. Bazı değişiklikler kolay olurken bazılarının projelendirilerek yapılması gerekir. Mesela evinizdeki parke, fayans değişimi ya da banyo lavabo ve dolaplarının değiştirilerek yerine yenisinin takılması proje gerektirmez.

Ama mevcut mutfak dolabının sökülerek yerine daha fonksiyonel ve günümüze uygun mutfak dolabı dizayn edilmesi için projelendirme çalışması şarttır. Banyolarda yapılacak köklü değişimlerde de banyonun büyüklüğüne uygun olan çalışmalar yine projelendirilir. Bu projeler mimarlar tarafından çizilir, özel çizim programlarında tam ölçülerde mutfak ve banyoya uygun olarak tasarlanır.

İzmir Dekorasyon Firmaları Hizmetleri

Ev ya da iş yerlerinizde yapılacak olan dekorasyon çalışmaları ortamın güzelleşmesi için yapılırken bazı tadilatlar da zorunlu olarak işin içine girecektir. Mevcut alanı dekorasyon ürünleriyle güzelleştirmek kolaydır. Ama bu alanlarda değişimler yapılacaksa öncelikle tadilatların yapılması gerekir. İzmir dekorasyon firmalarının hizmetleri arasında tadilat ve onarım çalışmaları da bulunur. Öncelikle alanın tadil edilmesi, isteğe uygun hale getirilmesi sonrasında farklı tasarımlarla dekorasyon çalışmaları yapılması gerekir.

Bizler Decomes Mimarlık olarak hem tadilat hem de dekorasyon hizmetleriyle yanınızdayız. Tadilat ve dekorasyon aynı kavram gibi görünse de ikisinin arasındaki farkı bilerek hareket ediyoruz. Yaşam alanlarınızı güzelleştirecek farklı fikirler ve projelerle en iyi hizmeti size sunabiliriz.