İzmir Club Tadilatı ve Restorasyonları
28
Ağu

İzmir Club Tadilatı ve Restorasyonları

İzmir Club Tadilatı ve Restorasyonları

İzmir club tadilatı farklı birçok işlerden oluşur. İç ve dış mekanlarınızın tadil edilmesiyle işletmeniz sorunlarından kurtulurken yeni bir tasarıma da sahip olur. Kötü görüntüleri yansıtan club gibi eğlence mekanları kimsenin ilgisini çekmeyecek ve böylelikle de müşteri kayıpları yaşamanıza neden olacaktır. Yapılacak olan tadilatlarla mekanın iç kısımları hem nezih hem de güzel görüntülere sahip olacaktır.

Eski yapılardaki otantik görünümü kaybetmek istemeyenler yaptıracağı restorasyon çalışmalarıyla eskisine bağlı kalarak daha modern alanların ortaya çıkmasını sağlar. Hem konforlu hem de şık mekanların birçok kişiyi çekeceği ve onlar tarafından tavsiye edileceği de unutulmamalıdır. Hem club çalışanlarının rahat etmesi hem de müşterilerinizin artması için tadilat çalışmaları yaptırabilirsiniz.

İzmir Club Tadilatı ve Restorasyonları
İzmir Club Tadilatı ve Restorasyonları

Club Tadilatlarında Neler Yapılır?

Club gibi yerler eğlenmek isteyen kişilerin geldiği mekanlardır. Buralara gelen kişiler nasıl ki özenerek en güzel kıyafetlerle mekana geliyorsa geldikleri yerin de bir o kadar onlara hitap etmesini ister. Eskimiş mobilyalar, masalar, sandalyeler, kötü bir görünüme sahip olan duvarlar, yetersiz ışıklandırmalar ve kötü bir havalandırma sistemi kişileri rahatsız edecektir. İzmir club tadilatı yapan firmalar yardımıyla günümüze hitap eden alanlara kavuşabilirsiniz.

Tadilatlarda öncelikle sorunlu yerler giderilir. Su ve elektrik tesisatlarının yenilenmesi, mutfak ve bar bölümünün değiştirilerek yeniden dizayn edilmesi ve hatta tuvalet gibi yerlerde bulunan vitrifiyelerin değiştirilmesi güzel bir görünümü sunarken kişilerin rahat etmesini de sağlar. Uzun zaman mekanınızda kalan müşteriler haliyle sizin kazancınızın daha fazla olmasını sağlayacaktır.

Club Tadilatı Yapan Firmalar

Disko, bar, club gibi yerler tadilatlarla yenilenirken hoş görsellikler elde edilir. Yer, duvar, tavan gibi bölümlerde yapılacak olan tadilat çalışmalarının ardından iyi bir ışıklandırma ile ortamı gösterişli hale getirmek gerekir. Yeni masa, sandalye, koltuk ve club mobilyaları tercih edildiğinde şık, nezih, temiz alanların oluşmasını sağlarsınız. İzmir club tadilatı yapan firmalar araştırması ile istek ve taleplerinizin hemen gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Decomes Mimarlık İzmir ilimiz ve çevre ilçelerde bulunan eğlence mekanlarında birçok tadilat işleri yapmakta yeni alanların elde edilmesini sağlamaktadır. Konsepte uygun ve işletmenizin tarzını yansıtacak olan tasarımlarla en güzel alanlara sahip olabilirsiniz.