İzmir Anahtar Teslim Ev Tadilatları
28
Ağu

İzmir Anahtar Teslim Ev Tadilatları

İzmir Anahtar Teslim Ev Tadilatları

İzmir anahtar teslim tadilat konusunda evlerin tadil edilmesi taleplerine sıklıkla rastlanır. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında evlerine tadilat yaptırmak isteyen kişiler oldukça fazladır. Kış mevsimi bitiminde evlerin sıkıntılı durumları kendi belli eder. Eğer çok enerji harcadığınız halde ısınamıyorsanız dış cephelerinizde yalıtım sorunu yaşıyorsunuz demektir. Binaların dış cephesinde yapılacak olan mantolama çalışmalarıyla ısı ve ses yalıtımlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İç alanlarda birçok tadilat çalışmaları da yapılması gerekir. Özellikle yıprandığını düşündüğünüz alanlar öncelikli olmak üzere diğer işlerin de yapılması, evinizin tamamen yenilenmesi anahtar teslimi olarak adlandırılır. Bu konuda çalışmalar yapan ve size hizmet sunan birçok İzmir tadilat firması bulunur. İyi bir araştırmayla doğru firmaya ulaşabilirsiniz.

İzmir Anahtar Teslim Ev Tadilatları
İzmir Anahtar Teslim Ev Tadilatları

Anahtar Teslim Ev Tadilatlarının İçerikleri

Tadilat denilince akıllara yenileme çalışmaları gelir. Eski ve yıpranmış bir görünüme sahip olan tüm yerler tadil edilince yeni ve gösterişli yerler elde edilir. İçinde yaşam sürdüğünüz evlerinizin tadilat yapılması haricinde satmayı düşündüğünüz evleri de yeniletebilir ve yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi bu yolu izlemekte ve evlerini satmadan önce tadilat yaptırarak maddi değerini artırmaktadır.

İzmir anahtar teslim tadilat içeriklerinde birçok farklı işten bahsetmek mümkündür. Kırıp dökme olarak adlandırılan duvar işçilikleri, tesisatların değiştirilmesi, zeminde yapılan çalışmalar, tavan aydınlatma ve spot çalışmaları, duvarların düzleme yapılması gibi birbirinden bağımsız olan birçok iş anahtar teslim tadilatlarda bulunur. Farklı kalemler farklı uzmanlık alanlarına sahiptir. O yüzden de iyi bir tadilat firması seçimi yapılmalıdır.

 

Anahtar Teslim Tadilatlarının Bitiş Süresi

İzmir anahtar teslim tadilat firmaları evinizin durumunu inceleyerek ne gibi yenileme çalışmalarına ihtiyaç duyulduğunu belirleyecektir. Gerekli malzemeleri tespit ederek ekibiyle işe başlayacaktır. Kendi alanında uzman olan ekipler sırasıyla üzerine düşenleri yapacaktır. Elektrikçi elektrik tesisatlarıyla ilgilenirken, sucu su tesisatlarını yenileme çalışmalarına başlar. Duvar ustaları saten, düzleme, kartonpiyer çalışmaları yapar. Fayans ve parke konusunda uzman olanlar yer döşemeleriyle ilgilenir.

Görüldüğü gibi birçok hizmeti anahtar teslimi tadilatlarda alacaksınız. Deneyimli bir ekibe sahip olan Decomes Mimarlık başarılı çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. İzmir içi ve çevre ilçeler dahi olmak üzere ev ya da villa tadilatlarınızı bize yaptırabilir belirtilen süre içinde teslim edilerek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.