İnciraltı Villa Tadilatı
03
Mar

İnciraltı Villa Tadilatı

İnciraltı Villa Tadilatı

İnciraltı villa tadilatı işleri bu ilçemizde sıklıkla yapılır. İnciraltı ilçesinde bulunan ve yeni yapılmış olan villalar muhteşem güzelliğiyle dikkat çeker. Eski olanlar ise biraz yıpranmış ve eskimiş oldukları için tadilat gerektirir. İrciraltı tadilat firmaları bu konuda size yardımcı olacaktır. Villanın içi, dış cephesi, bahçesi ve tüm dış alanları yenilenince sıfırdan farkı olmayan yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

İnciraltı Villa Tadilatı
İnciraltı Villa Tadilatı

Villa tadilatları yapının durumuna göre komple ya da kısmi olabilir. Güzel görünümünü kaybetmiş, iç bölümleri yıpranmış, kötü bir hal almış olan villalar komple tadilat gerektirir. Böylece hem konforlu hem de modern bir eve sahip olursunuz. Komple yapılacak olan villa tadilatlarında konutun boş olması, içinde eşya bulunmaması hem işlerin hızlı bitmesini sağlar hem de boş alanlarda daha iyi çalışmalar sergilenir.

İnciraltı Komple Villa Tadilatı

Komple yapılacak olan villa tadilatlarında iç kısımlarda odaların büyütülmesi duvar kırma işleriyle olur. Kullanışsız ve büyük alanlar küçültülerek farklı iki bölüm ortaya çıkabilir. Duvar örme işlerinde tuğla ya da alçıpan duvarlar kullanılabilir. Yine iç kısımlarda kapı pencere değişiklikleri, yer zeminlerinin değiştirilmesi, banyo mutfak gibi ıslak hacimli yerlerin yenilenerek modern hale getirilmesi akla gelen tadilatlar arasında bulunur.

İnciraltı villa tadilatı komple yapılacaksa dış cephenin yenilenerek boyanması binaya modern bir görünüm getirecektir. Ayrıca yalıtım yapılarak villanızda enerji verimliliği de sağlayabilirsiniz. Bahçe peyzaj uygulamaları, eğer varsa havuz ve otopark gibi alanların yenilenmesiyle güzel görünüme sahip villanıza kavuşacaksınız.

İnciraltı Kısmi Villa Tadilatı

Kısmi villa tadilatlarında gerekli görülen yerlerde çalışmalar yapılır. Mutfaklarda değişiklik yaptırmak isteyenler ya da banyosunu değiştirmek isteyenler kısmi tadilatlardan faydalanabilir. Kısa sürede gerçekleşen kısmi tadilatlarda villanın boş olması da gerekmez. Kişiler mağduriyet yaşamadan tadilat yaptırabilirler. İnciraltı villa tadilatı hizmetlerini almadan önce villanızın eskiyen ya da demode kalan bölümlerini incelemeli ve hangi türde tadilat yaptırmak istediğinize karar vermelisiniz.

Bundan başka seçimde bulunacağınız tadilat firması da oldukça önemlidir. Profesyonel bir ekiple çalışan tadilat firmaları isteklerinizi size sunacaktır. Söz verilen süre içinde villanız size teslim edilecektir. Decomes Mimarlık uzun yıllardan beri tadilat, dekorasyon ve mimari konularda hizmet vermektedir. İşinde ehil olan teknik kişilerden hizmet almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.