Güzelbahçe Villa Projesi Çizimleri
29
Ağu

Güzelbahçe Villa Projesi Çizimleri

Güzelbahçe Villa Projesi Çizimleri

Güzelbahçe villa projesi hizmetleri İzmir’de yeni yükselen yaşam alanı, doğanın içinde, yemyeşil bir sahil kasabası olan Güzelbahçe’de villa talepleri giderek artmaktadır. Bu yüzden Güzelbahçe villa projesi çizimleri de giderek önem kazanmaktadır.

Proje çizim aşamasına geçmeden önce, uygulama sahasında zemin ve topoğrafya araştırması yapılır. Müşterinin gereksinimlerine göre ‘Proje Hedefleri’ ve ‘İlk Proje Özeti hazırlanır. Saha değerlendirmesi tamamlanır. Buna göre, projenizin niteliği ve büyüklüğü, projenin erken aşamalarında yapılması gereken çeşitli araştırma ve değerlendirmelerin kapsamı belirlenir.

Güzelbahçe Villa Projesi Çizimleri
Güzelbahçe Villa Projesi Çizimleri

Bir Villa Ne Kadar Sürede Biter? Villa Projesi Nasıl Çizilir?

Bir villa ne kadar sürede biter ve -bir villanın inşaat maliyeti ne kadardır- gibi sorular sıkça sorulmaktadır. Bir villanın ne kadar sürede biteceği maddi duruma, çalışan ekibe ve projenin büyüklük genişlik gibi ayrıntılarına bağlıdır. Eğer tüm yasal izinler alınmış, hazırlıklar tamamlanmış, fiyat konusunda herhangi bir sıkıntı yoksa; projenin alanı hazırsa ve temel kazılmışsa bir villa ortalama 6 ay gibi kısa bir sürede biter. Ancak bahsedilen şartlar oluşturulmamışsa ve hazırlıklar tamamlanmamışsa bir yıldan 2 yıla kadar inşaat süresi uzayabilir.

Güzelbahçe villa projesi, nasıl çizilir; sorusu en sık sorulan bir diğer sorudur. Mimarlar, bilgisayar destekli 3 boyutlu yazılım sistemleri ile son teknolojiden faydalanarak villa projeleri çizerler. Geçici taslak teklifleri içeren ‘Konsept Tasarımı’ hazırlanır ve müşteriyle birlikte incelenir. Projenize ait tasarımlarımızı müşteriye ulaştırmak için en yeni 2d, 3d ve mimari görselleştirme yazılımları kullanılır.

İzmir Güzelbahçe Yeni Konut Projeleri- Villa Çizim Projeleri

Güzelbahçe villa projesi çizimi ve uygulama aşamasında uzman bir ekipten faydalanılmalıdır. Bu sayede teknolojinin son imkanlarından faydalanabilirsiniz. Cep telefonunuzda, tabletinizde, dizüstü bilgisayarınızda veya masaüstü bilgisayarınızda 2 boyutlu ve 3 boyutlu bina projesi navigasyon deneyimi için tasarımları aktarılabilmektedir. Ayrıca mobil uygulama veya yazılım programları inşaatınız sırasında tasarım ile inşaat ekibi arasında bağlantı kurmamıza yardımcı olur.

Decomes Mimarlık olarak Güzelbahçe villa projelerini en kısa sürede anahtar teslim olacak şekilde hazırlamaktayız. Konu hakkında daha detaylı bilgi ve ücretsiz danışmanlık hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.