Gülbahçe İnşaat Şirketi
01
Şub

Gülbahçe İnşaat Şirketi

Gülbahçe İnşaat Şirketi

Gülbahçe inşaat şirketi her türlü inşaatların yapım sürecinde büyük rol oynar. İnşaat şirketleri anahtar teslimi binaları yapmakla mükelleftir. Eğer bir arsanız varsa ya da arsa alarak bina yaptırmayı düşünüyorsanız inşaat şirketleriyle iletişime geçerek hiç yorulmadan işlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yeni binalar yapılmadan önce çizim, proje gibi konularda teknik kişilerin çalışması gerekir. Ayrıca yasal prosedürlerin takip edilmesi ve izinlerin alınması gerekir.

İnşaatın temelinin atılmadan önce bu işlerle belli bir süre ilgilenmek ve yapılması gerekenleri eksiksiz yerine getirmek inşaat şirketi tarafından gerçekleştirilir. Usule uygun olmayan inşaatlarda sorun yaşanacağı için bu kısım önemlidir. Vatandaşlar neler yapılacağını tam olarak bilmeyebilir ama bu işle ilgilenen kişiler sıralamayı ve tüm izin belgelerini ihmal etmeden çalışmalarını sürdürür.

Gülbahçe İnşaat Şirketi Çalışmaları

Müstakil ya da müşterek konutlar için arsanın durumuna uygun olarak proje çizilir. İmar durumuna uygun olarak belediye kat sayısını, bahçe payını ve diğer dikkat edilmesi gereken detayları belirleyecektir. Bitişik ya da ayrık nizam olmasına göre arsa üzerine proje çizilmelidir. Bu kısımda mimarlar yetkili kişilerdir. Mimarın çizmiş olduğu proje inşaat mühendisi, makine mühendisi ve diğer teknik kişiler tarafından imzalanmalı ve onaya sunulmalıdır. Tüm bu yasal işler için belli bir süreye ihtiyaç duyulur.

Gülbahçe inşaat şirketi binanın yapılmasında yüklenici firma konumunda görev alır. Binanın sahibi siz olursunuz fakat binayı yapmakla mükellef kişi de inşaat şirketi olur. Betonarmenin yapılması, kaba işçiliğin bitirilmesi, ince işçiliklerle birlikte işin sonlandırılması gibi sorumluluklar inşaat şirketine aittir.

Gülbahçe İnşaat Şirketi
Gülbahçe İnşaat Şirketi

Gülbahçe İnşaat Şirketi Fiyat Çizelgeleri

Arsa sahibi olan kişiler bölgenin imar durumuna uygun olan az ya da çok katlı binalara sahip olabilir. İnşaat şirketlerine başvurarak arsasına bina yapılmasını isteyen kişiler haliyle maliyetin ne olacağını da merak eder. Fiyatlandırmada birçok harcama dikkate alınarak size sunulur. Bu harcamalar arasında belediye harçları ve vergileri, proje masrafları, mimar mühendis gibi kişilerin ücretleri, inşaat malzemeleri, çalışan kişi giderleri hesaplanır. Gülbahçe inşaat şirketi kendi ücretini de ortaya çıkararak size toplu fiyat sunar.

İnşaatla ilgili tüm prosedürlerin yapılması, projelerin çizilmesi, gerekli izinlerin alınması, yapım aşaması ve binanın size eksiksiz teslim edilmesi konularında Decomes Mimarlık firmamızla çalışabilir hiç yorulmadan yeni bir binaya sahip olabilirsiniz.