En İyi Villa Tadilatı Yapan Firmalar
09
Kas

En İyi Villa Tadilatı Yapan Firmalar

En İyi Villa Tadilatı Yapan Firmalar

Villa tadilatı konusunda en iyi firmayla çalışmak herkesin beklentisi arasında bulunur. İşinde iyi olan firmaların kadroları da ehil kişilerden oluşur. Referansları yüksek ve müşteri yorumları iyi olan firmalar, kişilerin isteklerini tam olarak onlara verebilir. Tadilat işlerini amatörce yapan ve henüz ustalık seviyesinden çıkamayan firmalar istediğiniz çalışmayı size sunmayacaktır.

Ayrıca boşa zaman ve para kaybını size yaşatarak mağdur kalmanıza da neden olacaktır. O yüzden villa tadilatı konusunda belli deneyime ulaşmış olan firmalar öncelikli tercihiniz olmalıdır. Yapılacak olan tadilat çalışmalarında projelendirme, ölçeklendirme, revizasyon ve çizim gibi konuların büyük önemi vardır. Bu işlerde uzmanlaşmış olan yerler de mimarlık ofisleridir. Burada bulanan mimar ve iç mimarlar sayesinde en güzel çalışmaların ortaya çıkması sağlanabilir.

En İyi Villa Tadilatı Yapan Firmalar
En İyi Villa Tadilatı Yapan Firmalar

Villa Tadilatı Firmasının Hizmetleri

Tercihte bulunacağınız villa tadilatı firmasının evinizin baştan sona yenilenmesinde birçok hizmetleri bulunacaktır. Bunların bazıları iç bölümlerde olurken bazıları da dış cephe ve bahçe gibi alanlarda olacaktır. Kısmi ya da komple tadilat seçenekleri arasında verilecek olan kararın villanın ihtiyaçlarına ve sizin bütçenize uygun olması gerekir. İç ve dış kısımlarda şu tadilat çalışmaları yapılabilir:

  • Elektrik, su ve doğalgaz tesisatı yenileme çalışmaları
  • Duvar kırma ve duvar örme işleri
  • Kapı ve pencerelerin değiştirilmesi
  • Mutfak ve banyo dolaplarının yenilenmesi
  • Yer zemin taşlarının ve parkelerinin değişimi
  • Boya, badana, düzleme, saten işleri
  • Çatı, balkon ve teras gibi açık alanlarda yapılacak işler
  • Dış cephenin yenilenmesi ve izolasyon çalışmalarının yapılması
  • Bahçe ve peyzaj uygulamaları ile en güzel görselliklerin ortaya çıkması

Villa Tadilatı Firmaları

Villa tadilatı İzmir ilinde pek çok firma tarafından yapılır. Profesyonel firmalarla çalışmak iyi işçilik ve kaliteli iş demektir. İşinde iyi olan tadilat firması işin başından sonuna kadar yanınızda olacaktır. Hatta teslim edildikten sonra bile ortaya çıkan sıkıntılara çözüm getirecektir. Tüm bunlar kişilerin memnun olması için yeterlidir.

Decomes Mimarlık olarak birçok villa tadilatı yapmış bir firmayız. Alanında iyi olan personellerle çalışmaktayız. Mimarlarımız ve iç mimarlarımız villanıza uygun olan tadilatları ortaya çıkararak size sunacaktır. Sizin onayınızla birlikte çalışmalar başlatılır ve zamanında teslim edilir. Bizimle iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.