Restorasyon Hizmetlerinde İzmir Mimarlık Ofisi
01
Oca

Dikili Villa Tadilatı

Dikili Villa Tadilatı

Dikili villa tadilatı ihtiyaçları gün geçtikçe artmaktadır. Çünkü bölgede oldukça fazla villa bulunur ve ilerleyen zaman içinde bu villalar eskir. Özellikle kış mevsimi bittiğinde villaların ihtiyaçları da kendini gösterir. Dış cephesi eskiyen ve boyası dökülen villalar kötü bir görünüme sahip olur. Bahçesi, havuzu, otoparkı ve bahçe duvarları yıpranan bu müstakil konutlar göze hitap etmez. Bundan başka iç alanlarda sağlıksız bir ortamı da size sunar.

Dış cephenin eskimesinden dolayı su alan villanızın iç duvarlarında kabarma, nemlenme, küf ve rutubet sorunları olacaktır. Çatının akması gibi bir problemle karşılaşmanız da mümkündür. Tüm bu durumlar kötü kokulara ve sağlıksız ortamlara neden olur. Buna engel olabilmek için tadilat hizmetlerinden faydalanabilir yepyeni görüntüleri yapınızda oluşturabilirsiniz.

Dış Alanlarda Yapılan Villa Tadilatları

Villanızın dışının iyi bir görünüme sahip olması birçok kişiyi etkiler. Dış cephesinin yenilenmesiyle su ve ısı yalıtımı da sağlamış olursunuz. Bahçede yapılacak olan peyzaj çalışmaları doğanın en güzel renklerini size sunarak mutlu olmanızı sağlar. Eğer varsa havuzun boyanması, yalıtımının yapılması ve çevre düzeni ile dış alanlarda etkileyici bir görselliği sağlayabilirsiniz.

Dikili villa tadilatı yaz mevsimini burada geçirenler, yaz kış bu evlerde oturanlar ve villasını satmak ya da kiraya vermek isteyenler tarafından tercih edilir. Hem dış hem de iç alanlarda tadilat yaptırmak isterseniz bu durum anahtar teslim uygulamaları ifade etmektedir.

İç Alanlarda Yapılan Villa Tadilatları

Villaların iç alanları oldukça fazladır. Fazla oda sayısına sahip olan birkaç katlı villalar da bulunur. Salonda, odalarda, mutfakta ve banyolarda yapılacak olan tadilatlar birçok iş kaleminden oluşmaktadır. Ayrıca balkon ve teras gibi yaz kış kullanılan yerlerde de yapılması gerekenler bulunur. Zeminde seramik ve mermerlerin değişmesi gerekebilir. Banyoda vitrifiye ve banyo ürünlerinin değişimi söz konusudur. Mutfak dolaplarının yenilenmesiyle iç alanlarda konforu sağlayabilirsiniz.

Dikili villa tadilatı işleri için villanızda istediğiniz değişiklikleri belirlemeniz gerekir. Size fikirler sunulması için uzman kişilerden de yardım almalısınız. Decomes Mimarlık villanızın hem iç hem de dış alanlarında yapılacak tadilat çalışmalarıyla yenisinden farkı olmayan yapıları size sunacaktır. İşinde uzman ekip ve deneyimli personellerden hizmet almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.