İzmir İç Mimarlık Ofisleri ve Revizasyon Çalışmaları
01
Oca

Dikili Anahtar Teslim Tadilat

Dikili Anahtar Teslim Tadilat

Dikili anahtar teslim tadilat işleri yapının yeni bir görünüme kavuşmasını ve eksikliklerinin giderilmesini sağlar. Özellikle eskiyen, yıpranan ve kötü görünümlere neden olan evlerde ya da iş yerlerinde tadilat işleri yapılarak modern yaşam alanları elde edilmektedir. Anahtar teslim tadilatlarda tavandan yere, duvardan kapı ve pencerelere kadar tüm işlerin yapılması söz konusudur. Eski halinden eser kalmayan yerler elde etmek için sizler de anahtar teslimi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Bunun için de işinde uzman firmalardan destek almak gerekir. Yerinde yapılacak olan keşif çalışmalarının ardından projelendirmeye geçilir. Tadilat ve onarım çalışmaları öncesinde proje aşaması oldukça önemlidir. Bazı çizim programlarıyla istenilen değişiklikler ölçüleriyle birlikte şekillendirilir. Daha sonrasında imalat ve yapım işlerine geçilir.

Anahtar Teslim Tadilat Neleri Kapsar?

Anahtar teslim tadilat denilince farklı işlerden ve işçiliklerden oluşan hizmetler akıllara gelir. Eskiyen evlerin en büyük sorunu elektrik, su ve doğalgaz tesisatlarının yıpranmasıdır. Duvarlar ve yer zemini kırılarak tesisat boruları, elektrik kabloları değiştirilir. Yenilenmiş olan su boruları mikropsuz olan sudan faydalanmanızı sağlar. Evinizde sıklıkla sigorta atma sorunu yaşanıyorsa topraklama hattı ve elektrik tesisatları kontrol edilmelidir. Dikili anahtar teslim tadilat hizmetleri içinde tesisat sorunlarına da çözüm getirebileceksiniz.

Bunlardan başka duvarların kırılması ya da bölme duvar uygulamalarının yapılması, saten ve düzleme çalışmalarıyla pürüzsüz duvar elde edilmesi de verilen hizmetler arasında bulunur. Anahtar teslim tadilatlar içerisinde seramik, fayans işçilikleri, mutfak dolapların yenilenmesi, tüm ıslak zeminlerde değişiklik yapılarak en güzel görüntüler sizlere yansıtılmaktadır.

Anahtar Teslim Tadilatın Faydaları Nelerdir?

Eskiyen mekanlar için tadilat hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Bunlar da kısmi ya da anahtar teslimi olabilmektedir. Kısmi tadilatlardan ziyade komple yani anahtar teslimi hizmet alırsanız baştan sona evinizi ya da iş yerinizi yenileyebilir yaşanan sorunlara kesin çözüm getirebilirsiniz. Bu da hem konforlu ve sağlıklı yerlerde yaşam sürmenizi sağlar hem de yapının ömrünü uzatarak değerini arttırır.

Dikili anahtar teslim tadilat işlerinizde sizlere kaliteli hizmet sunacak ve iyi işçiliklerle memnun kalmanızı sağlayacak firma tercihlerinizi doğru yapmanız gerekir. Decomes Mimarlık bu konuda sizlere yardımcı olacak profesyonel bir firmadır. Dikili ve çevresinde yapmış olduğu başarılı çalışmalarıyla da dikkat çekmektedir.