Anahtar Teslimi Villa Tadilatı
14
Kas

Anahtar Teslimi Villa Tadilatı

Anahtar Teslimi Villa Tadilatı

Villa tadilatı yaptırmak isteyenler öncelikle hangi bölümlerde yenileme çalışmalarına ihtiyaç duyduklarını belirlemelidir. Eğer hem iç hem de dış bölümlerin yenilenmesi ve villanın yeni bir görünüme kavuşması hayal ediliyorsa işte o zaman anahtar teslimi hizmetlerden faydalanılması gerekir. Böylelikle iç kısımdaki oda ve diğer alanlarda birçok değişikliklere sahip olurken dış cephe ve bahçe gibi yerlerin de yenilenmesini sağlayacaksınız.

Anahtar teslim komple tadilat yaptıracak olan kişiler hizmet alacakları firma konusuna titizlikle yaklaşmaktadır. Tercihte bulunacakları firmanın iyi işçilik ve kaliteli malzeme kullanma konusuna önem vermesi gerekir. Uzun ömürlü evler için bu iki unsur önemlidir. Eğer bunlardan birine önem verilmezse ortaya kötü işler çıkacak ve bu durum moralinizi bozacaktır.

Anahtar Teslimi Villa Tadilatı
Anahtar Teslimi Villa Tadilatı

Anahtar Teslimi Villa Tadilatı Nasıl Yapılır?

Komple yapılacak olan villa tadilatı işlerinin öncesinde evin içinde eşya bulunmamasına özen göstermelisiniz. Eğer içinde yaşam sürdüğünüz bir eve sahipseniz eşyalarınızı belli bir süre depoda bekletebilir ve kendiniz de tadilat süresince yakınlarınızda kalabilirsiniz. Böylelikle telaşeli ve kargaşalı olan durumlardan uzak kalmış olursunuz. Günlük birkaç saat villanıza uğrayarak işlerin nasıl gittiğini kontrol edebilirsiniz.

Odalarda, mutfakta, banyolarda birçok duvar ve yer kırma işleri söz konusudur. Tozlu olan ortamdan hem eşyalarınız hem de siz olumsuz yönde etkilenebilirsiniz. Ayrıca tadilatın hemen bitmesini ve yerleşik düzene geçmeyi isteyeceksiniz. Ama tadilat işleri birçok farklı kalemden oluşur ve hepsinin uygulama süreleri de değişiktir. Mağdur olmamanız için tadilat süresini öğrenin ve size sunmuş olduğumuz önerileri dikkate alın.

 

Anahtar Teslimi Villa Tadilatı Yapan İzmir Firmaları

İzmir ilinde ve ilçelerinde birçok villa bulunur. Özellikle sahil kesimlerinde ve yazlık beldelerde villalar fazladır. Hava ve kullanım şartlarından dolayı eskiyen villanız konforsuz bir yaşam alanını size sunar. Villa tadilatı hizmetlerini aldıktan sonra yeni inşa edilmiş bir eve sahip olduğunuzu fark ederesiniz. Tabi ki bunun için de firma seçimine titizlikle yaklaşım göstermeniz gerekir.

Decomes Mimarlık olarak villa gibi büyük yaşam alanlarının iç kısımlarını daha fonksiyonel bir hale getirmekteyiz. Dış cephe yenileme çalışmaları ile güzel görüntüleri yansıtmaktayız. Peyzaj konusunda da size yardımcı olacak ve arzu ettiğiniz yeşil alanları size sunacağız.