anahtar teslimi izmir villa tadilatı
28
Ağu

Anahtar Teslimi İzmir Villa Tadilatı

Anahtar Teslimi İzmir Villa Tadilatı

İzmir villa tadilatı anahtar teslimi çalışmalarıyla, tamamen yenilenmiş yapılara kavuşabilirsiniz. Villanız zaman içinde yıpranacaktır. Ayrıca bazı bölümlerinin kullanışsız olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Dışarıdan içeriye giren sular duvarlarda kabarma ve rutubetlenme sorunlarına yol açabilir. Yer döşemelerinin eskidiğini düşünüyorsanız onları değiştirmek yeni görünümlü yerler elde etmenizi sağlar. İç ve dış mekanlarda yapılacak tüm onarımlar anahtar teslimi olarak adlandırılır.

Anahtar teslim tadilat hizmeti veren firmalar, villaların en yeni ve en güzel görünüme sahip olmasını sağlar. Bu süreçte kişilerin sabırlı olması gerekir. Tadilat sürecinde farklı yerde yaşam sürüyor olmanız bu zor ve zahmetli süreci kolay atlatmanızı sağlayacaktır. Çünkü tadilatlarda kırılması gereken duvarlar, kazılması gereken zeminler söz konusudur. Tozlu ve dağınık bir ortamda yaşamak yerine tadilat boyunca farklı bir yerde yaşam sürmelisiniz.

anahtar teslimi izmir villa tadilatı
anahtar teslimi izmir villa tadilatı

Dış Mekanlarda Yapılan Villa Tadilatları

İzmir villa tadilatı dış mekanlarda yapılırsa modern bir görünüme sahip olan bir yapı elde edebilirsiniz. Yalıtım özelliğini yitirmiş olan villaların dış cephesinde yapılacak olan çalışmalar evinizi sıcaktan, soğuktan ve sudan koruyacaktır. Az enerji tüketerek kolay bir şekilde kışın ısınıp yazın serinleyebilirsiniz. Çatısının yapılmasıyla yağmur ve kar sularının içeriye girmesini engellersiniz. Dış cephenin boyanmasıyla da eviniz güzel bir görüme kavuşacaktır.

Villalarda bahçe, otopark, havuz gibi yerlere rastlanır. Bahçenin düzenlenmesi ve peyzaj çalışmalarının yapılması hoş bir görselliğin elde edilmesini sağlar. Havuzun boyanması ve izole edilmesiyle yaz mevsimlerinde en güzel havuz keyfini yaşamanızı sağlar.

 

İş Mekanlarda Yapılan Villa Tadilatları

İzmir villa tadilatı yapan firmalar iç mekanların daha fonksiyonel olması ve konforlu bir hale getirilmesi konularında size yardımcı olacaktır. Evin iç bölümleri birçok odadan oluşur. Gerektiği hallerde odaların büyütülmesi duvar kırma işleri ile olur. Geniş ama kullanışsız alanların küçültülmesi duvar örme işlerini gerektirir. Parke, fayans değişimleri, mutfak dolaplarının yenilenmesi, banyo ve tuvalet gibi ıslak zeminlerdeki değişikliklerle hoş alanlar elde edilir. Boya badana ya da duvar kağıdı uygulamaları ile iş tamamlanır.

Decomes Mimarlık anahtar teslimi villa tadilatlarında sizlere kaliteli bir hizmet sunacaktır. Evlerinizde yapacağımız onarımlarla en yeni ve modern görüntüleri sizlere sunuyoruz. Kaliteli malzemeler ve iyi bir işçilikle garantili bir hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.