Anahtar Teslimi Ev Tadilatı
14
Kas

Anahtar Teslimi Ev Tadilatı

Anahtar Teslimi Ev Tadilatı

Ev tadilatı ihtiyacı her dönemde söz konusudur. Genellikle yaz aylarında tadilatlara daha fazla talep olur. Çünkü havaların güzel olması, günlerin uzun olması ve kişilerin mağduriyet yaşamadan evini tadil ettirmesi yaz aylarındaki tadilatların artmasına neden olur. Özellikle anahtar teslimi diye adlandırdığımız komple tadilatlarda yapılması gereken birçok iş söz konusudur. Farklı kalemlerden oluşan işler için o alanda uzman kişilerin çalışması gerekir.

Duvarlar için duvar ustasına ihtiyaç duyulur. Su sorununun giderilmesi sucu tarafından yapılmalıdır. Elektrik işçiliklerinde elektrikçiden, fayans işlerinde yer döşeme konusunda uzmanlaşmış kişilerden yardım almak gerekir. Mutfak ve banyo dolaplarının yenilenmesi için marangoza ihtiyacınız olacak demektir. Boya badana için boyacılar gerekir. Tüm bu uzman ve işinde ehil kişileri bir arada bulacağınız firmalara yönelmek işlerinizi kolaylaştırır.

 

Anahtar Teslimi Ev Tadilatı Nasıl Yapılır?

Anahtar teslimi ev tadilatlarında yapılacak işlerin tespit edilmesi gerekir. Buna uygun olarak malzeme temini ve çalışacak personelin belirlenmesi sağlanmalıdır. Yapılacak olan tadilatlar öncesinde istek ve taleplerinizi de firmaya belirtmelisiniz. Sizin isteğinize uygun düşecek olan çalışmalarla hayalinize ulaşabileceksiniz. Komple yapılacak olan ev tadilatı öncesinde evde eşya olmaması işlerin kolay ve hızlı bitmesini de sağlar.

Tadilata evin tavanından başlanmalıdır. Tavanda yapılacak olan çalışmalar sonrasında duvarlara geçilmelidir. Evin zemininde yapılacak tesisatların değişmesi, yer taşları ve fayansların yenilenmesi söz konusu olabilir. Yani yukarıdan aşağıya doğru inilmelidir. Kırma işlerinin tamamen yapılması ve molozların taşınması gerekir, sonrasında duvar örme ve dekorasyon işlerine başlanmalıdır.

Anahtar Teslimi Ev Tadilatı
Anahtar Teslimi Ev Tadilatı

Anahtar Teslimi Ev Tadilatı Fiyatları Nasıl?

Ev tadilatı konusunda birçok kişi bunun maddi boyutunu merak edecektir. Fiyatlar kullanılacak olan malzemenin türüne, miktarına, markasına göre değişir. Çalışacak olan personellerin sayısına ve iş süresine göre farklılaşır. Tadilat öncesinde evinizde incelemeler yapılır ve malzeme listesi belirlenir. İş bitim süresine göre de işçilik maliyeti hesap edilir. Bu konuda tadilat firmalarından fiyat teklifi alabilirsiniz.

Önemli olan iyi malzemelerin kullanılması ve size iyi işçiliklerin sunulmasıdır. Böylelikle harcanan para ve verilen emek de boş gitmemiş olur. Decomes Mimarlık olarak ev tadilatı konusunda uzman bir firmayız. Size uygun fiyatlar sunarak en iyi hizmeti verebiliriz.